TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Snídaně S Novou

Úterní témata u blízka.

Tak dnes sem se mohli podívat na první Snídani s nového studia, mně osobně se to moc libílo a sem s novým studiem spokojený. Pokud ste to dnes neviděli určitě se podívajte zítra a mi vám rovnou řekneme co tam zítra uvidíte. Čtěte článek dále.
V zítřejší Snídani s Novou vás nová moderátorská dvojice- Tomáš Krejčíř a nováček Iveta Kořínková hned po ránu přivítají těmito tématy: premenstruační syndrom, americké volby a nakonec vám moderátor 112 Mirek Vaňura představí své nové kolegyně.

Premenstruační syndrom 6:20, 7:20 a diskzní fórum
Naše první téma bude dnes ryze ženské. Budeme si totiž povídat o premenstruačním syndromu. Je to souhrn příznaků, které trápí ženy jednou do měsíce a čas od času se s nimi setká každá. Dlouhá léta se soudilo, že jde jen o ženské vrtochy před menstruací. Vědci ale zjistili, že je to důsledek hormonální nerovnováhy a třeba ve Spojených státech je už uznáván jako diagnóza. U nás zatím ne, ale to neznamená, že bychom si o PMS neměli povídat. Náš host nám vysvětlí, v čem je zakopaný pes a jak těmto nepříjemným příznakům předcházet.

Americké volby 7:50
Zatímco český prezident se bude volit už tento pátek, ve Spojených státech probíhají teprve tzv. primárky. V nich se volí kandidáti za jednotlivé strany, kteří se proti sobě postaví v samotných podzimních volbách. George W. Bushe může vystřídat buď jiný republikán, nebo demokrat. Poprvé v americké historii by si Američané do čela státu mohli zvolit muže tmavé pleti, nebo ženu.Právě dnes je tzv. volební superúterý - volí se ve 24 státech najednou. Po dnešku tak už bude jasněji v tom, kdo se na podzim bude ucházet o post prezidenta. O kandidátech, jejich šancích a dopadech jejich možného zvolení na celý svět si budeme povídat s naším hostem.

112 - v ohrožení života 8:20
A nakonec si budeme povídat o pořadu 112 - v ohrožení života. Do situace, kdy musí čelit ohrožení života svého nebo někoho jiného, se může dostat každý z nás. Pokud jsme svědkem nehody nebo záchvatu člověka na ulici, měli bychom znát základy první pomoci. A právě to nás budou učit záchranářky v novém seriálu ve 112. A dnes nás k jeho sledování přijdou pozvat do Snídaně s Novou. 112 - v ohrožení života začíná ve 22:10 na Nově.
Žádné komentáře
 
Tento web byl založen 31.1.2008