TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Snídaně S Novou

Pondělí témata z blízka.

O tom jaké témata se objaví v pondělní Snídani s novou steuž informováni byly, ale ted se podíváme na všechny témata trošku blíže. A nezapomeňte v pondělí pobaží Snídaně z nového studia a novou garfikou a přibude také jedno téma a to Snídaně s Vědmou. Víc se dočtete uvnitř článku.

Shiatsu
Shiatsu je starobylá léčebná tradice původem z Japonska s mnoha čínskými vlivy. Vychází z toho, že tělesná a duševní pohoda člověka je dána harmonickým prouděním energie v těle a rovnováhou těla, mysli a duše. Shiatsu léčba probíhá formou příjemných masáží. Pokud vás tyto řádky zaujaly, tak se podívejte na náš první ranní rozhovor, kde vám tuto metodu představíme.

Víkend
V dalším, už tradičním pondělním rozhovoru se dozvíme, na jaká nová témata a zajímavé reportáže se můžeme těšit v magazínu Televizních novin Víkend. Pokud vás zaujmeme, tak si Víkend pusťte deset minut po deváté hodině večerní na Nově.

Snídaně s vědmou
Od tohoto týdne se v každé pondělní Snídani pokusíme nahlédnout do budoucnosti. Naším hostem totiž bude vědma. Ta nám řekne, co vás čeká a nemine v nadcházejícím týdnu. Poradí nám také, čeho se vyvarovat, a nebo naopak do čeho se pustit. Těm, kdo ve věštecké schopnosti věří, poradí, skeptici aspoň nahlédnou do věštecké kuchyně.

České Miss 2008
V sobotu byla zvolena nová Česká Miss. A spolu s ní samozřejmě i první a druhá Vicemiss. My jsme proto nemohli odolat a tři krásné dívky jsme pozvali do Snídaně, aby se s námi podělily o své dojmy ze soutěže a z vítězství a také nám prozradily, jaké mají plány na právě začínající rok svého panování. 
Žádné komentáře
 
Tento web byl založen 31.1.2008