TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

112

Ve stodvanáctce se budeme učit kurz první pomoci.

Moderátor Mirek Vaňura už nebude ve svém pořadu sám. Od 5. února totiž přichází se sympatickou inovací. Spolu s Vaňurou budou diváci ve Stodvanáctce vídat i dvě půvabné záchranářky. Pokdu chcete vidět víc čtěte článek dál.
„Pro naše příznivce jsme si připravili překvapení v podobě zbrusu nové rubriky ve Stodvanáctce. Odstartujeme v úterý pátého února," prozrazuje moderátor pořadu Mirek Vaňura, jenž dále upřesňuje: „Inovace se bude týkat toho, že si počínaje tímto datem budeme do studia pravidelně zvát dvě půvabné záchranářky, které budou v každém díle názorně předvádět kurz první pomoci, a vlastně se tak stanou spolumoderátorkami pořadu."

První dívku, Kristýnu Fejfarovou, záchranářku z Liberce, již měli přitom diváci možnost vidět v lednovém speciálu 112, který se setkal s mimořádným diváckým ohlasem. Druhá dívka, Iveta Knížková-Nováková z hradecké záchranné služby, se na televizních obrazovkách premiérově objeví 5. února. Obě sympatické ženy se budou při poskytování minikurzu první pomoci střídat. „Je to opravdu natočené tak, že to působí velmi reálně. Naší snahou je zábavnou formou edukovat diváka," netají se tvůrci pořadu - vedoucí projektu Miroslav Vaňura a scenáristka Dana Vaňurová, kteří při přípravě i realizaci relace úzce spolupracovali se zaměstnanci Červeného kříže.
Žádné komentáře
 
Tento web byl založen 31.1.2008