TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Česká Miss

2.2. ve 20:00

Krásné dámy, živá hudba a divoké šelmy. To všechno uvidíte v sobotu v přímém přenosu na obrazovkách TV Nova. Finále České Miss 2008 startuje z ruzyňského letiště ve 20 hodin. Na přímý přenos diváky pozvala ředitelka soutěže Michaela Maláčová a slíbila, že tento ročník bude výjimečný. blížší informace se dozvíte uvnitř článku.

Vyberete si sami novou Českou Miss 2008. Přímý přenos z ruzyňského letiště moderují Jana Štefánková a Maroš Kramár a představí se hvězdy jako například Alain Delon, Tereza Maxová, Petra Němcová, Petr Hapka nebo Wanastowi Vjecy.

Podle Michaely Maláčové bude každá minuta show nabitá krásnými věcmi a překvapeními, třeba v podobě geparda, škrtiče a sokola. Dívky o disciplíně se zvířaty vědí. "Váhala jsem, jestli jim to říci," uvedla ředitelka soutěže s tím, že do posledního spolu s televizním štábem přemýšlela, jestli to před soutěžícími utajit, nebo ne. "Ve třetím tisíciletí nemáme na to ukazovat ve volných disciplínách dívky, které neumí dokonale tančit nebo zpívat," objasnila ve Snídani s Novou Maláčová, proč nechá kandidátky pózovat se speciálně cvičenými zvířaty. "Ať ukáží svou odvahu v přímém přenosu," dodala šéfka soutěže.

Tak to určitě bude stát za to se natu ojedinělou show podívat, uvidíme jestli teda nezůstane jenom u řečí a opravdu to bude tak nabitá show, sem zvědav jakou sledovanost bude show mít. Můžete tipovat v diskusi.

Žádné komentáře
 
Tento web byl založen 31.1.2008