TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Ulice

Tomáš musí říct dětem pravdu.

Tomáš Jordán tentokrát bude opravdu jednat. Zítra chce říct dětem, že se co nejdříve odstěhuje! A ještě se misí vyřešit situace mezi Majdou a Jardou to vše a určitě ještě víc uvidíte v zítřejší Ulici tak si ji zapňetě v 18:30 a článek čtěte celý.
Tomáš i Bára Jordánovi se naprosto shodují v jediné věci - současný stav je prostě neudržitelný. A tak Tomáš v pátek oznámil Báře, že si co nejdříve najde nějaký pronájem a odstěhuje se. Důvod je jasný - chce být s Hankou. Navíc ho už nadobro přestaly bavit Bářiny výpady, že není vůbec doma a ani trochu ho nezajímá, co se tam děje. Jenže Bára mu jeho odchod nemíní vůbec usnadňovat. Proto celá zaskočená suše poznamenala: „Dětem to ale řekneš sám."
Noční můra, která Tomáše tak dlouho strašila, se nyní kvapem blíží. Aby to měl co nejdříve za sebou, rozhodl se, že den D vypukne již zítra, tj. v pondělí 4. února 2008. „Děti jsou už velké, určitě to pochopí. Prostě jsme si v poslední době přestali s Bárou rozumět, už to není ono. A tak bude nejlepší, když se mým odchodem alespoň trochu pročistí vzduch. Pak se uvidí, co bude dál..." vidí v růžových barvách Tomáš svůj zítřejší projev k dětem.
Ale skutečně děti přijmou jeho odchod tak snadno, jak si maluje? A co nešťastná Bára? Je připravená na tento definitivní rozpad rodiny? Nahromaděné emoce začnou u Jordánových vybuchovat už zítra v 18.30 hod.
Žádné komentáře
 
Tento web byl založen 31.1.2008