TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Ulice

Lumír zažije možná už dnes pořádný šok.

Lumíra Nykla dnes povinnosti hospodyňky natolik zdolají, že se půjde opít. Kam? No přeci do Rudova podniku! Bude to velmi napínávý díl a více z obsahu se dozvíte už uvnitř článku.
Těžký život hospodyňky dostává Lumíra Nykla pomalu, ale jistě do kolen. Světlana si stále něco vymýšlí a navíc mu už ani nechce dávat peníze na nejnutnější výdaje! To má být hlady, aby s tím směšným kapesným vyšel? Nebo jezdit špinavým autem? Vždyť za tři tisícovky na týden dnes už pomalu nic nepořídí!
„To by mě teda zajímalo, jak si to Světluš představuje. Že budu o chlebu? A kde se mám asi najíst, když ne v restauraci? Doufám, že si nemyslí, že budu každej den vařit?!? Copak jsem robot? Stačí ty strašný nákupy! Už z nich mám pomalu křečový žíly! Tolik kiláků nachozenejch mezi regálama! Kdo to jakživ viděl?" durdí se Lumír.
Dnes ho ale Světlana jedním svým skromným přáním opravdu dostane. A to natolik, že Lumír zahoří neodolatelnou touhou pořádně se napít. A kam jinam vyrazit, než do Rudova baru? Třeba tam při troše dobré vůle kápne i na Rudu, kterého už neviděl pořádně dlouho...
S kým a kde si dá nakonec Lumír panáka první pomoci? A jak ustojí dnešní večer  Světlana? Jeden z nich se už v 18.30 hod. pořádně zapotí. Ale který z nich to bude?
Žádné komentáře
 
Tento web byl založen 31.1.2008