TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Ulice

Lumíra Nykla dnes povinnosti hospodyňky natolik zdolají, že se půjde opít. Kam? No přeci do Rudova podniku! Bude to velmi napínávý díl a více z obsahu se dozvíte už uvnitř článku.
Miriam Hejlová je od pátku jako na trní. Jardovi se stále nemůže dovolat, a tak nemá nejmenší tušení, kdo je ten tajemný Véna, jemuž její syn střádá peníze na školu. To už z ní Jaroslav stačil udělat i babičku, aniž by jí o tom řekl?!? Čtěte dál stojí to za to a hlavně se dívejte.
Tomáš Jordán tentokrát bude opravdu jednat. Zítra chce říct dětem, že se co nejdříve odstěhuje! A ještě se misí vyřešit situace mezi Majdou a Jardou to vše a určitě ještě víc uvidíte v zítřejší Ulici tak si ji zapňetě v 18:30 a článek čtěte celý.
Majda Jandová i Miriam Hejlová jsou v šoku! Jarda má nemanželské dítě, pro které střádá peníze na školu! Stojí za to si přečíst celý článek a hlavně se dívat v pondělí 4.2. v 18:30 na TV Nova uvidíme jak to všechno dopadne.
Dvojčatům Jordánovým je jasné, že teď musí sekat latinu, a s vervou se pustí do plnění úkolů, které jim zadala Bára. Pokud chcete vědět více událostí z dnešní Ulice, tak čtěte dál.
Bena čeká v pátek perný den. Jeho kapela pořádá v klubu konkurz na novou zpěvačku a on ho povede! Pokud chcete vědět více čtěte dál.
 
Tento web byl založen 31.1.2008