TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Ordinace v Růžové Zahradě

V Ordinaci si zahraje Martin Maxa.

Zpěvák Martin Maxa nastupuje do televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě! Pro Maxu není seriál první hereckou příležitostí. Před kamerou se objevil už ve filmu Kameňák 3 a ted se stal tělocvikářem v kamenické škole. Určitě čtěte článek dál.

Profese tělocvikáře je mu velmi blízká, neboť je absolventem fakulty tělesné výchovy a sportu a poté také krátce působil jako učitel tělocviku.

Maxa se poprvé ve své nové roli objeví na obrazovkách televize Nova v úterý 5. února v dílu nazvaném Mít tě vedle sebe. Do Ordinace doktorky Páleníkové (Zlata Adamovská) přiveze žáka Josefa Krajánka, na kterého při hodině tělocviku spadla kovová branka. Díky tomu, že tělocvikář nezaváhal a okamžitě s ním jel k lékaři, zachránil chlapci život. Ukázalo se, že se jedná o zlomeninu spodiny lebeční.

Dalšího ze svých žáků přivede Martin Maxa do nemocnice, tentokrát však přímo na chirurgickou ambulanci, v úterý 12. února. Díl nese název Nic se nestalo, ale stane se toho hodně. Školák, který údajně upadl a mohl by mít zlomenou ruku je Mikuláš Šimek (Jan Sýkora), vnuk doktora Čížka (Ladislav Potměšil). Vyjde ale najevo, že se Mikuláš popral se spolužákem Robertem Jirkou (Tomáš Polák), synem vrchní sestry z chirurgie Jirkové. Síly si měřili samozřejmě kvůli dívce. Jejich incident má ale větší dosah, než by si oba mysleli. Díky jejich rvačce se v nemocnici do krve pohádají sestry Vendulka Čížková (Veronika Jeníková), žena Mikulášova dědečka, a Robertova maminka, Veronika Jirková (Adéla Gondíková).

A nebude to jediná nehoda v tomto dílu. Zranění si přivodí i jedna ze známých postav seriálu. Která, na to si budete muset počkat do úterý 12. února.
Žádné komentáře
 
Tento web byl založen 31.1.2008