TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Ordinace v Růžové Zahradě

Co na nás čeká v Ordinaci?

Dalibor vítá na oddělení novou posilu, kterou je Adam Suk. Olga se nedokáže smířit s tím, že s Vladimírem nemohou mít děti. V ordineci samozdřejmě uvidíme ještě víc, ale to si přečtěte uvnitř článku.
Zatímco Pusenský by na hádku nejraději zapomněl, Olga se nechce tvářit, že se nic neděje. Ráno po službě nachází Pusenský prázdný byt. Sylva sice těhotná je, ale bojí se Daliborovy reakce. Nečekaně se do věci vloží Čestmír.
Páleníková díky zraněnému malému fotbalistovi objeví v Tereze Valšíkové citlivou lékařku. Jinak ale nemá důvod k optimismu.
Kromě Ženíška jí dělá starost bulka, kterou si nahmatala v prsu. Kosmata nabídne Lucii, aby vedla jeho nový bar. Honza nedokáže zapomenout na Pavlu a jejího syna a Pavla se marně snaží vytěsnit myšlenky na něj. Když u ní ráno Jan zazvoní, Pavla ho pozve dál..... zbtyek sledujte dnes ve 20:00 na TV Nova.
Poslední komentáře
01.11.2008 21:07:53: Stači do ostravy centra protože to je nejznamnějši čast ostravy a chtěla by sem aby tam byi kroupa a...
01.11.2008 21:06:04: PROSIM NEMOHLI BY JSTE VŠICHNI HERCI NEBO ASPON VĚTŠINA PŘIJEDD DO OSTRAVYY?????????????do ostravy h...
 
Tento web byl založen 31.1.2008