TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Novinky

Elán hledá nové hvězdy.

Nejenom ABBA má svůj muzikál! Bude ho mít i Elán! Legendární hudební skupina Elán nabízí vítězům konkurzu skvělý muzikálový job ve svém připravovaném muzikálu. Pokud chcete vědět více tak si otevřete celý článek.
Slovenská skupina ELÁN, jejíž písničky si zpívají všechny generace Slováků, hledá prostřednictvím původní live hudebně-soutěžní šou Vila Rozborila dva hlavní představitele do muzikálu. Samotné šou předcházejí castingy ve třech slovenských městech a v Praze. 9 epizod je velkolepým zábavním konkursem a oslavou tvorby skupiny, jejíž hity dosáhly nebývalé slávy. Vítěze soutěže z řad amatérských i profesionálních zpěváků ve věku od 17 let si budou vybírat členové skupiny Elán a v každé části vždy jiný exkluzivní host ze šoubyznysu, v posledních dvou částech o absolutních vítězích rozhodnou diváci formou SMS hlasování.

PŘIHLAŠTE SE! HLEDÁME VÁS, KTEŘÍ JSTE V MUZIKÁLU UŽ ZPÍVALI, ALE I VÁS, KTEŘÍ JSTE JĚŠTE NEZPÍVALI A MYSLÍTE JSI, ŽE BYSTE MĚLI!

POZVEME VÁS NA CASTING SE ČLENY LEGENDÁRNÍ SKUPINY ELÁN DO PRAHY VE STŘEDU 6. 2. 2008, NEBO DO BRATISLAVY V SOBOTU 9. 2. 2008. Přihlaste se prostřednictvím registračního formuláře anebo na tel. číslo 233 100 155.

Jedinou podmínkou je zpěv a věk nad 17 let.

Formulář nejdete tady : http://elan.nova.cz/
Žádné komentáře
 
Tento web byl založen 31.1.2008