TV Nova

Tento web je věnovám pouze TV Nova a budeme vás informovat o všech novinkách.

Filmy

I tento týden si pro vás TV Nova připravila spoustu filmu. My vám teď přinesem jejich seznam.

Středa:
Tunel smrti - 20:00
Pátek:
Asterix a Obelix: Mise Kleopatra - 20:00
8mm - 22:20
Sobota:
Kadetka Kelly - 10:00
Policejní Akademie 2 - 14:20
Smrtící emidemie - 16:05
Zloději Paměti - 20:00
Minority Report - 21:50
Neděle:
Špion, která mě miloval - 14:30

V průběhu týdne vám o vybraných filmech napíšeme vice informací, proto sledujte tento web.
Posledni komentare
07.08.2009 20:47:43: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
Vražda v sídle OSN přivádí Bonda do USA. Stopy vedou do Orleansu, kde sídlí gang překupníků drog. Odtud se agent 007 vydává na tajem,ný ostrov San Monique v Karibském moři ovládaný kultem voodoo. Nebyl by první běloch, který by zde zemřel mysteriózní smrtí, jestliže se pokusí odhalit tajemství maskovaných plantáží, díky nímž může získat doktor Kananga tuny heroinu. Jakou roli v tomto případě sehraje Solitaire, žena, která dokáže předpovídat budoucnost z karet? Přivádí sice Jamese Bonda na stopu, ale zároveň její věštba znamená i ohrožení života. V tomto filmu se poprvé v roli Jamese Bonda představil Roger Moore.

Pokud máte rádi agenta 007, tak si v nedělí pudťtě Novu.
Nemotorný Jim, sympatický Kevin, sportovec Oz, intelektuál Finch a frajírek Stifler mají za sebou rok půstu na univerzitě a před sebou prázdniny. Pronajatý dům na pláži dává každému z nich naději na skvělý sex. Jejich touha po alespoň jedné bouřlivé noci je tak velká, že přijmou i brigádu, aby si vydělali nějaký ten dolar. Jenže správný sex dělají minimálně dva a v tom je i tentokrát potíž. O holky, které by měly pochopení pro jejich hobby, je nouze, a kluci to s nimi (i sami se sebou) mají zkrátka těžké. Dlouho a pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát poněkud vymkne režii. Nikdo však zkrátka nepřijde.

Komedie Prci, prci, prcičky 2 také není na obrazovkách Tv Nova poprvé, ale je to skvělá komedie an sobotní večer, jak pro teenegery, tak pro jejich rodiče, tak určitě pokud nemáte na večer jiné plány zapněte Novu.
Starostka amerického města otevřela dveře Policejní akademie nové generaci policistů: přijat je každý, kdo o to požádá, bez ohledu na výšku, váhu, věk, pohlaví, rasu, vyznání či vzdělání. Když vidíte, kdo se hlásí, myslíte si, že starostka spáchala zločin. Myslí si to i instruktoři, kteří se snaží vyhodit bažanty dřív, než někoho napadne udělat z nich policajty.

Tato americká komedie bude na obrazovkách TV Nova už po několikáté, ale pokažde k obrazovkách přitáhne velké množství diváků. Pokud máte rádi komedie, nebo ste tento film nikdy neviděli, tak si zapněte zítra odpoledne TV Nova.
Bývalý policista John Hatcher, specialista na boj s překupníky narkotik, je znechucený životem i svou prací, plnou brutality a smrti.
Od jeho úmyslu skončit s marným zápasem proti zlu, jej neodvrátí ani jeho šéf, ani pokusy překupníků vnutit mladým dívkám drogy, jichž je svědkem.
Záhy se však zaplete do války gangů mezi jamajskými a kolumbijskými překupníky a on i jeho rodina se stávají terčem útoků jamajských gangsterů. John se musí rozhodnout a jeho rozhodnutím je boj. Obsazení herců si přečtěte v celém článku.
 
Tento web byl založen 31.1.2008